Rusko
28.05.00, 23 rokov
28.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Daria Solovyeva vs. Patrycja Polanska - Vzájomné zápasy
10.04.17 | kvalifik. | Patrycja Polanska | Daria Solovyeva | 6-74, 6-2, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Daria Solovyeva form & Patrycja Polanska form
Daria Solovyeva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sarah Lee | - | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Patrycja Polanska - posledné zápasy
Mragowo - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
18.08.17 štvrťfinále | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.17 2. kolo | vs. Deniza Marcinkevica | 6-1, 3-0, Deniza Marcinkevica - skreč | detail zápasu | |
15.08.17 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Weronika Jasmina Forys | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.04.17 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.17 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Tijana Spasojevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Valentine Bacher | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.04.17 1. kolo | vs. Lulu Sun | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Kateryna Riabtseva | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 6-74, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.04.17 2. kolo | vs. Daniela Macarena Lopez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.17 1. kolo | vs. Adna Sofradzija | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.12.16 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.16 2. kolo | vs. Mirabelle Njoze | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.16 1. kolo | vs. Yuliya Kim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.11.16 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.16 1. kolo | vs. Alexandra Alegre Ferre | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.11.16 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.16 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
17.08.16 2. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu |