ZÁPAS
02.10.18 | kvalifik. | Daria Solovyeva | Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | Chornomorsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
28.05.00, 23 rokov
28.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
21.09.04, 19 rokov
21.09.04, 19 rokov
Daria Solovyeva vs. Mariia Hlahola - Vzájomné zápasy
02.10.18 | kvalifik. | Daria Solovyeva | Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
24.09.18 | 2. kolo kval. | Daria Solovyeva | Mariia Hlahola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Daria Solovyeva form & Mariia Hlahola form
Daria Solovyeva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sarah Lee | - | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Mariia Hlahola - posledné zápasy
W25 Madrid - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Komar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Levkovska | Anastasiia Levkovska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zholdakova | 7-5, 6-4 | detail zápasu |