ZÁPAS
20.05.19 | 1. kolo kval. | Syria La Cerra | Daria Solovyeva | 6-4, 3-2, - skreč | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
09.07.03, 20 rokov
09.07.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.05.00, 23 rokov
28.05.00, 23 rokov
Syria La Cerra vs. Daria Solovyeva - Vzájomné zápasy
20.05.19 | 1. kolo kval. | Syria La Cerra | Daria Solovyeva | 6-4, 3-2, Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Syria La Cerra form & Daria Solovyeva form
Syria La Cerra - posledné zápasy
W15 Casablanca - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela De Araujo Sandrini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Alian Zack | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Maria Vinokurova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.22 kvalifik. | vs. Martina Smolenova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Hritika Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.22 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 4-1, Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Aminata Sall | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 3-2, Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Susan Doldan | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu |
Daria Solovyeva - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sarah Lee | - Daria Solovyeva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |