Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
14.03.00, 24 rokov
14.03.00, 24 rokov
Margaux Rouvroy vs. Veronika Bokor - Vzájomné zápasy
18.02.20 | kvalifik. | Margaux Rouvroy | Veronika Bokor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Margaux Rouvroy form & Veronika Bokor form
Margaux Rouvroy - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 7-5, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Carson Branstine | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.24 semifinále | vs. Mona Barthel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 štvrťfinále | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aravane Rezai | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-65, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Robin Anderson | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ashleigh Simes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Veronika Bokor - posledné zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu |