ZÁPAS
19.09.22 | 2. kolo kval. | Veronika Bokor | Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | W25 Otocec | antuka |
ŠTATISTIKY
Veronika Bokor | Timea Jaruskova | |
1. podanie % | 55/70 (79%) | 57/72 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/55 (53%) | 28/57 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 8/15 (53%) |
Vyhrané break-bally | 3/14 (21%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 36/72 (50%) | 32/70 (46%) |
Vyhrané body celkom | 74/142 (52%) | 68/142 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Veronika Bokor | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Veronika Bokor | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40 | ||
Veronika Bokor | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Veronika Bokor | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Veronika Bokor | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Veronika Bokor | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Veronika Bokor | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Veronika Bokor | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Veronika Bokor | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1, 6-2, 7-2, 7-3, 8-3, 9-4 | ||
10-3 |
Rakúsko
14.03.00, 24 rokov
14.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veronika Bokor vs. Timea Jaruskova - Vzájomné zápasy
19.09.22 | 2. kolo kval. | Veronika Bokor | Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Veronika Bokor form & Timea Jaruskova form
Veronika Bokor - posledné zápasy
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Timea Jaruskova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |