ZÁPAS
16.08.17 | 2. kolo | Ines Murta | Olga Esteve Mendez | 5-7, 6-2, 6-2 | Las Palmas | antuka |
ŠTATISTIKY
Ines Murta | Olga Esteve Mendez | |
1. podanie % | 73/105 (70%) | 53/89 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/73 (60%) | 28/53 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/32 (44%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 46/89 (52%) | 47/105 (45%) |
Vyhrané body celkom | 104/194 (54%) | 90/194 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
08.07.98, 25 rokov
08.07.98, 25 rokov
Ines Murta vs. Olga Esteve Mendez - Vzájomné zápasy
16.08.17 | 2. kolo | Ines Murta | Olga Esteve Mendez | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Las Palmas | antuka |
Ines Murta form & Olga Esteve Mendez form
Ines Murta - posledné zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - skreč | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 finále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.23 semifinále | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 finále | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.23 semifinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detail zápasu |
Olga Esteve Mendez - posledné zápasy
W15 Villena - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Michelle Roth | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Alesya Yakubovich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
12.02.18 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.12.17 kvalifik. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Mathilde Armitano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Julie Ball | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Marian Blancafort-Corona | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Akiko Okuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Elena Carboni | Elena Carboni - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |