ZÁPAS
07.11.16 | kvalifik. | Angela Fita Boluda | Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | Vinaros | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Angela Fita Boluda vs. Angeles Moreno Barranquero - Vzájomné zápasy
07.11.16 | kvalifik. | Angela Fita Boluda | Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Vinaros | antuka |
Angela Fita Boluda form & Angeles Moreno Barranquero form
Angela Fita Boluda - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |
Angeles Moreno Barranquero - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Valencia - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 štvrťfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |