ZÁPAS
13.06.16 | 1. kolo | Aneta Kladivova | Alica Rusova | 6-0, 6-0 | Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Aneta Kladivova | Alica Rusova | |
1. podanie % | 25/39 (64%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/25 (80%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/36 (75%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body celkom | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aneta Kladivova vs. Alica Rusova - Vzájomné zápasy
13.06.16 | 1. kolo | Aneta Kladivova | Alica Rusova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Aneta Kladivova form & Alica Rusova form
Aneta Kladivova - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Alica Rusova - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
12.08.22 štvrťfinále | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |