ZÁPAS
03.05.18 | 2. kolo | Tak Khunn Wang | Mert Naci Turker | 6-1, 6-0 | Turkey F17 | antuka |
ŠTATISTIKY
Tak Khunn Wang | Mert Naci Turker | |
1. podanie % | 21/40 (53%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/21 (76%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 2/15 (13%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/38 (76%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané body celkom | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tak Khunn Wang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tak Khunn Wang | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tak Khunn Wang | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tak Khunn Wang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tak Khunn Wang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tak Khunn Wang | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Mert Naci Turker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
16.08.98, 25 rokov
32 505 $
16.08.98, 25 rokov
32 505 $
Tak Khunn Wang vs. Mert Naci Turker - Vzájomné zápasy
08.09.18 | 1. kolo kval. | Tak Khunn Wang | Mert Naci Turker | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Istanbul Challenger | tvrdý |
03.05.18 | 2. kolo | Tak Khunn Wang | Mert Naci Turker | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Turkey F17 | antuka |
Tak Khunn Wang form & Mert Naci Turker form
Tak Khunn Wang - posledné zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.22 semifinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.22 štvrťfinále | vs. Baptiste Crepatte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Villers - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Maxence Broville | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
05.11.21 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 3-4, - Tak Khunn Wang - skreč | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arthur Fils | 1-6, - Tak Khunn Wang - skreč | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 štvrťfinále | vs. Sanjar Fayziev | - | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Nick Chappell | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.21 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.21 kvalifik. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Split 1 - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | - | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Mert Naci Turker - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | detail zápasu |