ZÁPAS
22.06.20 | 1. kolo | Ondrej Styler | Michal Konecny | 7-65, 6-1 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
Ondrej Styler | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-2 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-A | ||
Ondrej Styler | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 40-40 | ||
1-3 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Ondrej Styler | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-3 | Michal Konecny | |
0-0 | ||
Ondrej Styler | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Michal Konecny | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ondrej Styler | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Michal Konecny | |
0-0, 30-0 | ||
Ondrej Styler | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
(0) | Michal Konecny | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
Ondrej Styler | (1) | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
Ondrej Styler | (2) | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
(3) | Michal Konecny | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
Ondrej Styler | (4) | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
Ondrej Styler | (5) | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
(6) | Michal Konecny | |
0-0, 1-0, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Michal Konecny | |
Ondrej Styler | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
Ondrej Styler | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Michal Konecny | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Ondrej Styler | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Michal Konecny | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ondrej Styler | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Česká republika
01.06.00, 23 rokov
01.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ondrej Styler vs. Michal Konecny - Vzájomné zápasy
22.06.20 | 1. kolo | Ondrej Styler | Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Ondrej Styler form & Michal Konecny form
Ondrej Styler - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Michal Konecny - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu |