Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
01.06.00, 23 rokov
01.06.00, 23 rokov
Robin Stanek vs. Ondrej Styler - Vzájomné zápasy
17.07.20 | 1. kolo | Robin Stanek | Ondrej Styler | 4-1, Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | All Lower | antuka |
Robin Stanek form & Ondrej Styler form
Robin Stanek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.09.21 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
04.09.21 semifinále | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
03.09.21 štvrťfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
20.08.21 štvrťfinále | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.20 štvrťfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - skreč | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu |
Ondrej Styler - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detail zápasu |