ZÁPAS
10.06.19 | kvalifik. | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | M15 Kaltenkirchen | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
01.06.00, 23 rokov
01.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ondrej Styler vs. Tomas Jirousek - Vzájomné zápasy
10.06.19 | kvalifik. | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Kaltenkirchen | antuka |
04.06.19 | kvalifik. | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Karlsruhe | antuka |
29.05.19 | 1. kolo | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | M25+H Most | antuka |
Ondrej Styler form & Tomas Jirousek form
Ondrej Styler - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Tomas Jirousek - posledné zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.22 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.09.22 1. kolo | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | detail zápasu |