ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo | Mikhail Korovin | Miguel Semmler | 6-1, 1-6, 6-4 | Spain F25 | antuka |
ŠTATISTIKY
Mikhail Korovin | Miguel Semmler | |
1. podanie % | 61/73 (84%) | 63/86 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/61 (59%) | 35/63 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/12 (42%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 44/86 (51%) | 32/73 (44%) |
Vyhrané body celkom | 85/159 (53%) | 74/159 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mikhail Korovin vs. Miguel Semmler - Vzájomné zápasy
15.11.17 | 2. kolo | Miguel Semmler | Mikhail Korovin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Morocco F6 | antuka |
14.08.17 | 1. kolo | Mikhail Korovin | Miguel Semmler | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Spain F25 | antuka |
Mikhail Korovin form & Miguel Semmler form
Mikhail Korovin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Denis Constantin Spiridon | 1-4, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Vesa Ahti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Parisca | - | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Miguel Semmler - posledné zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-3, 3-6, 0-2, - Miguel Semmler - skreč | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Jakob Sude | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
25.01.19 štvrťfinále | vs. Sandro Ehrat | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-1, 2-0, Quentin Folliot - skreč | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Florent Diep | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
27.10.18 štvrťfinále | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Portugal F21 - tvrdý | ||||
19.10.18 semifinále | vs. Frederico Gil | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.18 štvrťfinále | vs. Franco Emanuel Egea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.18 2. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
28.09.18 štvrťfinále | vs. Omar Salman | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
08.09.18 štvrťfinále | vs. Orlando Luz | 6-2, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Eduard Esteve Lobato | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
24.08.18 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.18 štvrťfinále | vs. Diego Hidalgo | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.18 2. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 7-65, 1-0, Eduard Esteve Lobato - skreč | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Borja Gutierrez-De La Maza | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
10.08.18 štvrťfinále | vs. Dragos Dima | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.18 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-0, 6-4 | detail zápasu |