ZÁPAS
24.10.18 | 1. kolo | Mike Urbanija | Vasile Antonescu | 7-63, 7-5 | Turkey F33 | antuka |
ŠTATISTIKY
Mike Urbanija | Vasile Antonescu | |
1. podanie % | 42/71 (59%) | 59/82 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/42 (81%) | 39/59 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/29 (52%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 33/82 (40%) | 22/71 (31%) |
Vyhrané body celkom | 82/153 (54%) | 71/153 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 7 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mike Urbanija | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mike Urbanija | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Mike Urbanija | 2-2 | |
Mike Urbanija | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-4 | Vasile Antonescu | |
Mike Urbanija | 4-4 | |
0-0, 40-15 | ||
4-5 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-40 | ||
5-5 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mike Urbanija | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Mike Urbanija | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-2 | Vasile Antonescu | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Mike Urbanija | 1-2 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Mike Urbanija | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-4 | Vasile Antonescu | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-4 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mike Urbanija | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mike Urbanija | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mike Urbanija vs. Vasile Antonescu - Vzájomné zápasy
24.10.18 | 1. kolo | Mike Urbanija | Vasile Antonescu | 7-63, 7-5 | detail zápasu | Turkey F33 | antuka |
Mike Urbanija form & Vasile Antonescu form
Mike Urbanija - posledné zápasy
M25 Split - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu |
Vasile Antonescu - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |