Bosna a Herceg.
14.01.01, 23 rokov
14.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
Luka Puljic vs. Besir Durguti - Vzájomné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Besir Durguti | Luka Puljic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Doboj | antuka |
20.05.18 | 2. kolo kval. | Luka Puljic | Besir Durguti | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Bosnia & | antuka |
Luka Puljic form & Besir Durguti form
Luka Puljic - posledné zápasy
M15 Sarajevo - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Nemanja Malesevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Muhamed Ademovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 5-7, 0-3, - Luka Puljic - skreč | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Tim Heger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Darko Jandric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Milos Vukovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 0-2, - Luka Puljic - skreč | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Dino Hadzalic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Lingxi Zhao | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Pedja Trifunovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 6-74, 6-3, 1-3, - Luka Puljic - skreč | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Martinovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Besir Durguti - posledné zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |