Tenis live, tenisové štatistiky, live tenisové výsledky

muži dvojhra antuka Colombia Cali Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Andrej Martin 2 2 6 6
Maxime Janvier 1 6 4 3
16.10.17
1. kolo
Ricardo Ojeda Lara 2 1 6 6
Cristian Rodriguez 1 6 1 0
16.10.17
1. kolo
Christian Garin 2 4 6 6
Charles Force 1 6 3 3
16.10.17
1. kolo
Mario Vilella Martinez 2 4 6 7
Daniel Elahi Galan 1 6 3 5
16.10.17
1. kolo
Juan Ignacio Londero 2 6 6
Carlos Taberner 0 3 1
16.10.17
1. kolo
Goncalo Oliveira 2 7 6
Joao Pedro Sorgi 0 65 4
16.10.17
1. kolo
Guilherme Clezar 2 7 7
Victor Estrella 0 5 5
muži dvojhra tvrdý I. Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
16.10.17
kvalifik.
Aldin Setkic 2 7 7
Bernard Tomic 0 63 5
16.10.17
kvalifik.
Stefano Travaglia 2 3 6 6
Vasek Pospisil 1 6 3 4
16.10.17
kvalifik.
Stefanos Tsitsipas 2 6 6 6
Sebastian Ofner 1 77 4 4
16.10.17
kvalifik.
Kenny de Schepper 2 6 6
Mathias Bourgue 0 4 4
16.10.17
1. kolo
Ivo Karlovic 2 3 7 7
Guido Pella 1 6 5 610
16.10.17
1. kolo
Sergiy Stakhovsky 2 7 6
Jared Donaldson 0 64 4
16.10.17
1. kolo
Julien Benneteau 1 6
Nikoloz Basilashvili skreč 0 4
16.10.17
1. kolo
Ruben Bemelmans 2 4 7 7
Peter Gojowczyk 1 6 65 62
muži dvojhra tvrdý I. France France F24 (Rodez) sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Maximilian Neuchrist 2 6 6
Joffrey De Schepper 0 2 4
16.10.17
1. kolo
Maxence Beauge 2 4 6 6
Ivan Davydov 1 6 3 3
16.10.17
1. kolo
Hugo Gaston 2 6 6 7
Hugo Pontico 1 76 3 65
16.10.17
1. kolo
Yannick Thivant 2 6 6
Louis Dussin 0 2 3
16.10.17
1. kolo
Antoine Hoang 2 6 7
Adrien Bossel 0 2 63
16.10.17
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux 2 7 6
Paul Cayre 0 5 4
muži dvojhra tvrdý I. Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
16.10.17
kvalifik.
Lukas Lacko 2 6 7 6
Zdenek Kolar 1 75 63 3
16.10.17
kvalifik.
Marton Fucsovics 2 6 6
Tim Smyczek 0 4 0
16.10.17
kvalifik.
Simone Bolelli 2 6 1 7
Illya Marchenko 1 3 6 62
16.10.17
kvalifik.
Jerzy Janowicz 2 6 6 6
Jurgen Zopp 1 1 73 4
muži dvojhra koberec Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
kvalifik.
Yannick Vandenbulcke 2 6 6
Mats Rosenkranz 0 1 2
16.10.17
kvalifik.
Marc-Andrea Huesler 2 6 7 6
Vladimir Uzhylovsky 1 74 5 4
16.10.17
kvalifik.
Tobias Simon 2 2 6 6
Shalva Dzhanashia 1 6 3 3
16.10.17
kvalifik.
Hubert Hurkacz 2 7 3 6
Farrukh Dustov 1 65 6 1
16.10.17
1. kolo
Daniel Masur 2 6 3 6
Petr Michnev 1 1 6 3
16.10.17
1. kolo
Bernabe Zapata Miralles 2 6 6
Ante Pavic 0 1 4
16.10.17
1. kolo
Igor Sijsling 2 6 6
Alex De Minaur 0 4 1
muži dvojhra tvrdý Izrael Israel F13 (Ashkelon) sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Fran Zvonimir Zgombic 2 6 6
Jordan Hasson 0 3 3
16.10.17
1. kolo
Richard Gabb 2 6 6
Luke Johnson 0 4 3
muži dvojhra antuka Italy Italy F34 (Santa sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Julian Lenz 2 6 6
Tommaso Schold 0 1 2
16.10.17
1. kolo
Louis Wessels 2 6 6 6
Frederico Gil 1 72 1 0
16.10.17
1. kolo
Marvin Netuschil 2 6 5 7
Gibril Diarra 1 4 7 64
muži dvojhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Dudi Sela 2 6 6
Borna Coric 0 3 2
16.10.17
1. kolo
Yuki Bhambri 2 6 6
Roman Safiullin 0 2 4
16.10.17
1. kolo
Alexander Bublik 2 6 6
Teimuraz Gabashvili 0 3 4
muži dvojhra tvrdý USA Las Vegas Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
kvalifik.
Karue Sell 2 7 6
Takanyi Garanganga 0 5 2
16.10.17
kvalifik.
Benjamin Lock 2 1 7 7
Alex Rybakov 1 6 65 63
16.10.17
kvalifik.
Jared Hiltzik 2 6 6
Martin Redlicki 0 2 1
16.10.17
kvalifik.
Jan Choinski 2 6 6
Frederik Nielsen 0 4 2
16.10.17
1. kolo
Marcos Giron 2 6 7
Nikola Milojevic 0 4 61
16.10.17
1. kolo
Michael Mmoh 2 6 6
Jan Satral 0 4 1
16.10.17
1. kolo
Kevin King 2 6 6
Ruben Alberts 0 2 3
16.10.17
1. kolo
Stefan Kozlov 2 7 6
Jc Aragone 0 5 3
16.10.17
1. kolo
Dominik Koepfer 2 2 6 6
Alexander Sarkissian 1 6 3 2
16.10.17
1. kolo
Evan King 2 6 7 6
Dennis Novikov 1 74 64 4
muži dvojhra tvrdý Nigeria Nigeria F5 (Lagos) sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Joel Meda 2 6 1 7
Emmanuel Idoko 1 2 6 5
16.10.17
1. kolo
Tom Jomby 2 7 6 6
Nicolas Santos 1 63 76 4
16.10.17
1. kolo
Cem Ilkel 2 3 6 6
Andrew Watson 1 6 3 0
16.10.17
1. kolo
Johan Sebastien Tatlot 2 6 6
Aryan Goveas 0 3 3
16.10.17
1. kolo
Jayesh Pungliya 1 6 3 6 5
Moez Echargui skreč 0 7 3 2
16.10.17
1. kolo
Hugo Largo 2 6 6
Christopher Andrew Itodo 0 1 1
16.10.17
1. kolo
Chandril Sood 2 6 6
Micheal Oluwatosin Osewa 0 0 2
16.10.17
1. kolo
Karim-Mohamed Maamoun 2 6 6
Matej Sabanov 0 4 4
muži dvojhra tvrdý China Ningboo Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
kvalifik.
Jurij Rodionov 2 4 6 6
Tsung-Hua Yang 1 6 4 4
16.10.17
kvalifik.
Marinko Matosevic 2 6 7
Yuuya Kibi 0 2 64
16.10.17
kvalifik.
Yosuke Watanuki 2 6 6
Akira Santillan 0 2 4
16.10.17
kvalifik.
Yunseong Chung 2 7 6
Vishnu Vardhan 0 62 2
16.10.17
1. kolo
Tatsuma Ito 2 6 7
Rigele Te 0 3 5
16.10.17
1. kolo
Mikhail Youzhny 2 6 7
Yusuke Takahashi 0 2 5
muži dvojhra tvrdý I. Thailand Thailand F9 (Pattaya) sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Hunter Callahan 2 7 7
Punnakrit Kritakara 0 5 5
16.10.17
1. kolo
Jumpei Yamasaki 2 4 6 6
Clement Larriere 1 6 3 3
16.10.17
1. kolo
Chien-Hsun Lo 2 6 6
Jui-Chen Hung 0 2 2
16.10.17
1. kolo
Pruchya Isarow 2 6 6
Masato Shiga 0 4 0
16.10.17
1. kolo
Skyler Butts 2 6 6
Justin Barki 0 4 3
16.10.17
1. kolo
Jirat Navasirisomboon 2 7 6
Pattanapong Borisutpong 0 5 1
16.10.17
1. kolo
Riccardo Balzerani 2 6 6
Phongsapak Kerdlaphee 0 3 1
16.10.17
1. kolo
Enrico Dalla Valle 2 4 6 6
Issei Okamura 1 6 3 2
ženy dvojhra tvrdý I. Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
16.10.17
kvalifik.
Yanina Wickmayer 2 7 6
Antonia Lottner 0 5 4
16.10.17
kvalifik.
Alison Van Uytvanck 2 4 6 6
Patty Schnyder 1 6 4 2
16.10.17
kvalifik.
Pauline Parmentier 2 3 7 6
Naomi Broady 1 6 5 3
16.10.17
1. kolo
Anett Kontaveit 2 6 6
Jana Cepelova 0 0 2
16.10.17
1. kolo
Elise Mertens 2 6 6
Sara Sorribes Tormo 0 0 2
16.10.17
kvalifik.
Jana Fett 2 7 6
Sachia Vickery 0 66 1
16.10.17
1. kolo
Veronica Cepede Royg 1 7 3
Sorana Cirstea skreč 0 5 2
16.10.17
1. kolo
Madison Brengle 2 6 6
Lara Arruabarrena 0 2 2
16.10.17
1. kolo
Beatriz Haddad Maia 2 6 6
Kirsten Flipkens 0 3 4
16.10.17
1. kolo
Carina Witthoeft 2 7 2 7
Varvara Lepchenko 1 61 6 61
ženy dvojhra antuka Sri Lanka Colombo sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Sabastiani Leon 2 7 6
Natasha Palha 0 62 2
ženy dvojhra tvrdý I. France Joue Les Tours sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Katarzyna Piter 2 6 7 6
Emily Webley-Smith 1 77 5 3
16.10.17
1. kolo
Elena Gabriela Ruse 2 7 6
Priscilla Heise 0 61 0
16.10.17
1. kolo
Mari Osaka 2 7 6
Sherazad Reix 0 5 2
16.10.17
1. kolo
Akgul Amanmuradova 2 5 6 6
Margaux Orange 1 7 1 0
16.10.17
1. kolo
Katarina Zavatska 2 6 6
Mallaurie Noel 0 2 0
ženy dvojhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
16.10.17
kvalifik.
Polina Monova 2 6 6
Viktoria Kamenskaya 0 4 4
16.10.17
kvalifik.
Elena Rybakina 2 6 6
Alla Kudryavtseva 0 2 3
16.10.17
kvalifik.
Vera Lapko 2 6 6
Arina Rodionova 0 4 3
16.10.17
1. kolo
Katerina Siniakova 2 6 6
Donna Vekic 0 0 2
16.10.17
kvalifik.
Kaia Kanepi 2 6 2 7
Alisa Kleybanova 1 2 6 63
16.10.17
1. kolo
Alize Cornet 2 6 6
Ekaterina Makarova 0 3 3
16.10.17
1. kolo
Lesya Tsurenko 2 7 6
Christina Mchale 0 64 3
16.10.17
1. kolo
Aliaksandra Sasnovich 2 1 7 6
Timea Babos 1 6 63 4
16.10.17
1. kolo
Yulia Putintseva 2 7 6
Olesya Pervushina 0 5 1
ženy dvojhra tvrdý Nigeria Lagos sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Anette Munozova 2 6 6
Natasa Trailovic 0 1 0
16.10.17
1. kolo
Nika Kukharchuk 2 6 6
Alexandra Riley 0 2 3
16.10.17
1. kolo
Estelle Cascino 2 6 3 6
Diana Marcinkevica 1 3 6 0
16.10.17
1. kolo
Ana Sofia Sanchez 2 6 6
Nifemi Akinbiyi 0 1 1
16.10.17
1. kolo
Tadeja Majeric 2 6 6
Angel Macleod 0 0 1
16.10.17
1. kolo
Clothilde De Bernardi 2 6 6
Margarita Lazareva 0 4 4
16.10.17
1. kolo
Brenda Njuki 2 6 4 7
Oleksandra Piskun 1 3 6 611
16.10.17
1. kolo
Valeria Bhunu 2 6 6
Zoe Kruger 0 2 2
ženy dvojhra antuka Spain Roja De sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Ivonne Cavalle-Reimers 2 6 6
Leyre Romero Gormaz 0 2 0
16.10.17
1. kolo
Guiomar Zuleta De Reales 2 6 6
Guadalupe Perez Rojas 0 3 2
16.10.17
1. kolo
Helene Pellicano 2 6 6
Sofia Dmitrieva 0 2 2
16.10.17
1. kolo
Rebeka Masarova 2 6 6
Snehadevi S Reddy 0 4 1
muži štvorhra antuka Colombia Cali Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Marcelo Arevalo/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Joao Domingues/Blaz Rola 0 4 2
16.10.17
1. kolo
Hugo Dellien/Roberto Quiroz 2 6 6
Alejandro Gonzalez/Joao Pedro Sorgi 0 4 3
16.10.17
1. kolo
Daniel Elahi Galan/Carlos Salamanca 2 6 3 10
Felipe Mantilla/Cristian Rodriguez 1 4 6 8
muži štvorhra tvrdý I. Belgium Antwerp sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Fabrice Martin/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Roman Jebavy/Matwe Middelkoop 0 4 4
muži štvorhra tvrdý I. Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Robin Haase/Michael Venus 2 6 6
Marcus Daniell/Marcelo Demoliner 0 2 4
16.10.17
1. kolo
Jonathan Erlich/Nikola Mektic 2 5 7 10
Marius Copil/Florin Mergea 1 7 63 8
16.10.17
1. kolo
Marc Lopez/Fernando Verdasco 2 6 6
Elias Ymer/Mikael Ymer 0 4 0
muži štvorhra koberec Germany Ismaning Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Marin Draganja/Tomislav Draganja 2 6 6
Rudolf Molleker/Sami Reinwein 0 4 4
16.10.17
1. kolo
Nicola Kuhn/Pedro Martinez Portero 2 7 5 10
Kai Lemstra/Mats Rosenkranz 1 69 7 8
16.10.17
1. kolo
Yannick Hanfmann/Daniel Masur 2 4 6 10
Laurynas Grigelis/Alessandro Motti 1 6 3 5
muži štvorhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski 2 6 6
Richard Berankis/Andreas Seppi 0 2 4
16.10.17
1. kolo
Jiri Vesely/Igor Zelenay 2 6 7
Thomas Fabbiano/Dudi Sela 0 1 65
16.10.17
1. kolo
Evgeny Donskoy/Andrey Kuznetsov 2 6 6
Konstantin Kravchuk/Andrey Rublev 0 4 3
muži štvorhra tvrdý USA Las Vegas Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Trevor Allen Johnson/Patrick Kawka 2 4 6 10
Liam Broady/Frederik Nielsen 1 6 4 8
16.10.17
1. kolo
Jay Clarke/Marcus Willis 2 6 7
Luis David Martinez/Roberto Ortega-Olmedo 0 3 67
muži štvorhra tvrdý China Ningboo Challenger sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Adrian Menendez-Maceiras/Thiago Moura Monteiro 2 6 7
Xin Gao/Zhizhen Zhang 0 1 65
ženy štvorhra tvrdý I. Luxembourg Luxembourg sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Anna-Lena Friedsam/Antonia Lottner 2 6 2 10
Naomi Broady/Eva Hrdinova 1 2 6 6
16.10.17
1. kolo
Lesley Kerkhove/Lidziya Marozava 2 6 6
Madison Brengle/Nicola Geuer 0 2 1
ženy štvorhra tvrdý I. Russia Moscow sety 1 2 3 4 5
16.10.17
1. kolo
Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova 2 6 6
Irina Maria Bara/Chantal Skamlova 0 4 4
16.10.17
1. kolo
Ksenia Lykina/Polina Monova 2 6 7
Anna Blinkova/Elena Rybakina 0 2 65
<