ZÁPAS
21.10.19 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Yu-Chieh Hsieh | 6-2, 5-7, 10-3 | W80 Poitiers | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Yana Morderger | Yu-Chieh Hsieh | |
1. podanie % | 38/67 (57%) | 36/71 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/38 (66%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/29 (41%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 39/71 (55%) | 30/67 (45%) |
Vyhrané body celkom | 76/138 (55%) | 62/138 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
23.07.93, 30 rokov
106 573 $
23.07.93, 30 rokov
106 573 $
Yana Morderger vs. Yu-Chieh Hsieh - Vzájomné zápasy
21.10.19 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Yu-Chieh Hsieh | 6-2, 5-7, 10-3 | detail zápasu | W80 Poitiers | tvrdý I. |
08.04.19 | kvalifik. | Yana Morderger | Yu-Chieh Hsieh | 6-73, 6-1, 17-15 | detail zápasu | W25 Sunderland | tvrdý I. |
Yana Morderger form & Yu-Chieh Hsieh form
Yana Morderger - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Manta | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Muzinic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Yu-Chieh Hsieh - posledné zápasy
W25 Makinohara - koberec | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 5-7, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Yu Chin Tsai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Webster | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý | ||||
31.01.22 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.21 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Luan - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-63, 1-6, 15-17 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Lillian Mould | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Taipei - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý | ||||
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu |