ZÁPAS
04.06.18 | 1. kolo | Valeriya Yushchenko | Keren Mor | 6-0, 6-0 | Tel Aviv | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Valeriya Yushchenko | Keren Mor | |
1. podanie % | 23/34 (68%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/23 (87%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/11 (55%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 8/34 (24%) |
Vyhrané body celkom | 54/75 (72%) | 21/75 (28%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Keren Mor | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 1-0 | |
Valeriya Yushchenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Keren Mor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Keren Mor | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Valeriya Yushchenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Keren Mor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Keren Mor | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-0 | Keren Mor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Keren Mor | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
27.01.04, 20 rokov
27.01.04, 20 rokov
Valeriya Yushchenko vs. Keren Mor - Vzájomné zápasy
04.06.18 | 1. kolo | Valeriya Yushchenko | Keren Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Valeriya Yushchenko form & Keren Mor form
Valeriya Yushchenko - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
26.04.24 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
21.04.24 finále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.24 semifinále | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Alisa Kummel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lisa Zaar | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Irina Balus | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-4, - Valeriya Yushchenko - skreč | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 4-1, Andrea Obradovic - skreč | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 finále | vs. Alevtina Ibragimova | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
06.05.23 semifinále | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Keren Mor - posledné zápasy
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Natali Jaiani | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-2, - Keren Mor - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Minzari | Noa Minzari - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Agam Gamliel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Reimchen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
06.05.18 kvalifik. | vs. Aimee Tarun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. May Baranes | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 0-6, 1-6 | detail zápasu |