ZÁPAS
24.10.23 | kvalifik. | Sada Nahimana | Benedetta Ortenzi | 6-1, - skreč | W25 Santa | antuka |
ŠTATISTIKY
Sada Nahimana | Benedetta Ortenzi | |
1. podanie % | 16/25 (64%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 12/16 (75%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/9 (44%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 16/24 (67%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané body celkom | 32/49 (65%) | 17/49 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sada Nahimana | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sada Nahimana | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sada Nahimana | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Benedetta Ortenzi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sada Nahimana | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Benedetta Ortenzi | |
0-0 | ||
et. | Benedetta Ortenzi | |
0-0 | ||
- skreč |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
13.11.02, 21 rokov
13.11.02, 21 rokov
Sada Nahimana vs. Benedetta Ortenzi - Vzájomné zápasy
24.10.23 | kvalifik. | Sada Nahimana | Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - skreč | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Sada Nahimana form & Benedetta Ortenzi form
Sada Nahimana - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
26.04.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
21.04.24 finále | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.24 semifinále | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Julia Peer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 semifinále | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Benedetta Ortenzi - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Giada Di Paola | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Kocak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Sada Nahimana | 1-6, - Benedetta Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aurora Urso | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Antonia Aragosa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Najzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Alice Gubertini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sabrina Tolstova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Svea Voigt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Canturk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 1-6 | detail zápasu |