ZÁPAS
08.08.21 | finále | Olga Helmi | Akvile Parazinskaite | 6-0, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Olga Helmi | Akvile Parazinskaite | |
1. podanie % | 26/44 (59%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/26 (88%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/18 (44%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/46 (54%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkom | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Helmi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Olga Helmi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Helmi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olga Helmi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Helmi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Akvile Parazinskaite | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Helmi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Olga Helmi vs. Akvile Parazinskaite - Vzájomné zápasy
08.08.21 | finále | Olga Helmi | Akvile Parazinskaite | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Olga Helmi form & Akvile Parazinskaite form
Olga Helmi - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Camilia Samel Druz | 7-62, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Akvile Parazinskaite - posledné zápasy
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.22 finále | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.22 semifinále | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | detail zápasu |