ZÁPAS
10.07.22 | 1. kolo kval. | Olga Danilovic | Joanne Zuger | 6-1, 6-4 | Lausanne | antuka |
ŠTATISTIKY
Olga Danilovic | Joanne Zuger | |
1. podanie % | 34/62 (55%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/28 (43%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 26/62 (42%) |
Vyhrané body celkom | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 7 | 7 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Olga Danilovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Danilovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Joanne Zuger | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Danilovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Joanne Zuger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Olga Danilovic vs. Joanne Zuger - Vzájomné zápasy
10.07.22 | 1. kolo kval. | Olga Danilovic | Joanne Zuger | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Lausanne | antuka |
Olga Danilovic form & Joanne Zuger form
Olga Danilovic - posledné zápasy
Madrid - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 3-6, 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Elsa Jacquemot | 7-60, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Simona Waltert | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.07.23 finále | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.23 semifinále | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.07.23 štvrťfinále | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
03.06.23 3. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Joanne Zuger - posledné zápasy
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.23 kvalifik. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
30.01.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
22.01.23 finále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.23 semifinále | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.23 štvrťfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - skreč | detail zápasu |