ZÁPAS
21.03.18 | 1. kolo | Nicole Nadel | Linnea Malmqvist | 7-5, 0-1, - skreč | Tel Aviv | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Nicole Nadel | Linnea Malmqvist | |
1. podanie % | 20/40 (50%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 11/20 (55%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 21/46 (46%) | 17/40 (43%) |
Vyhrané body celkom | 44/86 (51%) | 42/86 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nicole Nadel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Linnea Malmqvist | |
0-2 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nicole Nadel | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicole Nadel | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nicole Nadel | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicole Nadel | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Nadel | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Linnea Malmqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nicole Nadel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
0-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicole Nadel vs. Linnea Malmqvist - Vzájomné zápasy
11.07.19 | 2. kolo | Linnea Malmqvist | Nicole Nadel | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
21.03.18 | 1. kolo | Nicole Nadel | Linnea Malmqvist | 7-5, 0-1, Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Nicole Nadel form & Linnea Malmqvist form
Nicole Nadel - posledné zápasy
W60 Meitar - tvrdý | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sohyun Park | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Nicole Teodosescu | 7-610, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Russell | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
20.05.22 štvrťfinále | vs. Nicole Khirin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Paulina Jurkowska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lucy Webber | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Tamari Gagoshidze | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu |
Linnea Malmqvist - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |