ZÁPAS
16.10.19 | 2. kolo | Marianna Zakarlyuk | Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | W15 Telavi | antuka |
ŠTATISTIKY
Marianna Zakarlyuk | Margarita Ignatjeva | |
1. podanie % | 43/61 (70%) | 18/46 (39%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/43 (65%) | 11/18 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkom | 66/107 (62%) | 41/107 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 0 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marianna Zakarlyuk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Marianna Zakarlyuk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marianna Zakarlyuk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Marianna Zakarlyuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Marianna Zakarlyuk | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Marianna Zakarlyuk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
4-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Marianna Zakarlyuk | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40 | ||
5-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
25.06.01, 22 rokov
17 569 $
Marianna Zakarlyuk vs. Margarita Ignatjeva - Vzájomné zápasy
16.10.19 | 2. kolo | Marianna Zakarlyuk | Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Telavi | antuka |
Marianna Zakarlyuk form & Margarita Ignatjeva form
Marianna Zakarlyuk - posledné zápasy
W25 Bethany - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 0-6, 1-4, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Alonso | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
12.01.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 3-6, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Valentina Mutilba | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Sienna Leeson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.08.22 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Zdena Safarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Miyu Kato | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Hiroko Kuwata | 5-5, - Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Anja Nayar | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Margarita Ignatjeva - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - skreč | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detail zápasu |