ZÁPAS
26.10.21 | kvalifik. | Lara Pfeifer | Lavinia Tanasie | 6-4, 1-6, 10-2 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lara Pfeifer vs. Lavinia Tanasie - Vzájomné zápasy
26.10.21 | kvalifik. | Lara Pfeifer | Lavinia Tanasie | 6-4, 1-6, 10-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Lara Pfeifer form & Lavinia Tanasie form
Lara Pfeifer - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.24 štvrťfinále | vs. Milana Zhabrailova | 7-64, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 4-2, Arabella Koller - skreč | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Gaeul Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Camilia Samel Druz | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 0-4, - Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Mingge Xu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-1, Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 štvrťfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Carla Fity | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Lavinia Tanasie - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Maria Toma | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 3-6, 7-68, 5-7 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Liisa Varul | 1-6, 1-3, - Lavinia Tanasie - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Eleni Christofi | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lucie Urbanova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.23 štvrťfinále | vs. Patricia Maria Tig | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-6 | detail zápasu |