ZÁPAS
01.06.09 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Kristina Antoniychuk | 6-2, 4-6, 7-5 | Bukhara | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ekaterine Gorgodze vs. Kristina Antoniychuk - Vzájomné zápasy
26.10.09 | 1. kolo | Kristina Antoniychuk | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Istanbul | tvrdý I. |
03.08.09 | 1. kolo | Kristina Antoniychuk | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Astana | tvrdý |
01.06.09 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Kristina Antoniychuk | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Bukhara | tvrdý |
Ekaterine Gorgodze form & Kristina Antoniychuk form
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu |
Kristina Antoniychuk - posledné zápasy
Johannesburg - tvrdý | ||||
12.04.10 1. kolo | vs. Patricia Mayr-Achleitner | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Torhout - tvrdý I. | ||||
05.04.10 2. kolo | vs. Anne Keothavong | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.04.10 1. kolo | vs. Olivia Sanchez | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
22.03.10 1. kolo | vs. Kristyna Pliskova | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.10 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.03.10 štvrťfinále | vs. Ganna Piven | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
01.03.10 kvalifik. | vs. Olga Savchuk | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.10 2. kolo kval. | vs. Jelena Dokic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.10 1. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - antuka | ||||
23.02.10 kvalifik. | vs. Catalina Castano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.10 2. kolo kval. | vs. Ivana Lisjak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.10 1. kolo kval. | vs. Daniela Munoz-Gallegos | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
18.02.10 2. kolo | vs. Mariana Duque-Marino | 6-73, 6-710 | detail zápasu | |
16.02.10 1. kolo | vs. Carla Suarez Navarro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.10 kvalifik. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.10 1. kolo kval. | vs. Nathalia Rossi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.10 2. kolo kval. | vs. Mashona Washington | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
08.02.10 1. kolo | vs. Rosana De Los Rios | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.10 2. kolo kval. | vs. Anna Floris | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
14.01.10 1. kolo kval. | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.09 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.09 štvrťfinále | vs. Renata Voracova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.09 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, Irina-Camelia Begu - skreč | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
18.10.09 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Rodina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.09 1. kolo kval. | vs. Andrea Petkovic | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
21.09.09 štvrťfinále | vs. Reka-Luca Jani | 0-1, - Kristina Antoniychuk - skreč | detail zápasu | |
21.09.09 1. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.09 2. kolo | vs. Vivienne Vierin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
14.09.09 1. kolo | vs. Karin Knapp | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.09.09 2. kolo | vs. Alexandra Dulgheru | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu |