ZÁPAS
08.08.22 | 2. kolo kval. | Denise Valente | Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-0 | W15 Padova | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
23.10.01, 22 rokov
23.10.01, 22 rokov
Denise Valente vs. Anastasia Mozgaleva - Vzájomné zápasy
08.08.22 | 2. kolo kval. | Denise Valente | Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Padova | antuka |
Denise Valente form & Anastasia Mozgaleva form
Denise Valente - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Beatrice Zucca | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Daria Egorova | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | - | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ottavia Massetti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Greta Greco Lucchina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Gandolfi | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Enola Chiesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lavinia Morreale | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francesca Covi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Anastasia Mozgaleva - posledné zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Caroline Brack | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Luna Dinoto Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detail zápasu |