ZÁPAS
28.03.22 | 2. kolo kval. | Bianca Bulat | Helena Mohamed | 6-4, 4-6, 10-5 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
14.04.05, 19 rokov
14.04.05, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
20.02.02, 22 rokov
20.02.02, 22 rokov
Bianca Bulat vs. Helena Mohamed - Vzájomné zápasy
28.03.22 | 2. kolo kval. | Bianca Bulat | Helena Mohamed | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Bianca Bulat form & Helena Mohamed form
Bianca Bulat - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Anastasia Golubkova | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Denise Valente | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-1, 0-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-71, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Asel Calbay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Cakil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Sofia Avataneo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Helena Mohamed - posledné zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Audelie Lesauvage | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Marina Melnikova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Anna Chekanskaya | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Natasha Sengphrachanh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kamola Amanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Luise Reisel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elise Renard | 1-6, 6-79 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Rio Tsuda | 6-4, 7-61 | detail zápasu |