ZÁPAS
08.08.22 | 2. kolo kval. | Andra Maria Simion | Anastasia Zhilina | 5-7, 7-65, 10-6 | W25 Brasov | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
27.02.06, 18 rokov
27.02.06, 18 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
07.12.03, 20 rokov
07.12.03, 20 rokov
Andra Maria Simion vs. Anastasia Zhilina - Vzájomné zápasy
08.08.22 | 2. kolo kval. | Andra Maria Simion | Anastasia Zhilina | 5-7, 7-65, 10-6 | detail zápasu | W25 Brasov | antuka |
Andra Maria Simion form & Anastasia Zhilina form
Andra Maria Simion - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 7-61, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Georgiana Goina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 5-7, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 7-64 | detail zápasu |
Anastasia Zhilina - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.22 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 3-1, Giulia Crescenzi - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Edda Mamedova | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Sati Aubakirova | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Kseniia Eremenko | 5-7, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 7-5, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Maria Toma | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Calzada De Castro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.05.22 štvrťfinále | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Valentina Gaggini | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Asumi Yasuhiro | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Elena Karner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu |