Kazachstán
16.06.99, 24 rokov
16.06.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kamilla Bolatova vs. Albina Khabibulina - Vzájomné zápasy
19.09.16 | 1. kolo | Albina Khabibulina | Kamilla Bolatova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
19.04.16 | 1. kolo | Albina Khabibulina | Kamilla Bolatova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Kamilla Bolatova form & Albina Khabibulina form
Kamilla Bolatova - posledné zápasy
Shymkent - antuka | ||||
18.04.17 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Viktoryia Mun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Eva Alexandrova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Kateryna Sliusar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Anastasiya Belogrivceva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Uljan Espolova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Angelina Skidanova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo | vs. Marta Paigina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.04.16 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
20.01.16 2. kolo | vs. Sofia Salimova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.16 1. kolo | vs. Olesya Nesterovich | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
24.11.14 1. kolo | vs. Alina Zolotareva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
06.10.14 1. kolo | vs. Ella Leivo | 5-7, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.10.14 2. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
29.09.14 1. kolo | vs. Viktoryia Mun | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.14 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 0-1, - Kamilla Bolatova - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
07.04.14 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
10.03.14 2. kolo | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.14 1. kolo | vs. Sara Kalkenova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
11.11.13 kvalifik. | vs. Anna Makhorkina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Ksenia Kirillova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Albina Khabibulina - posledné zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | - Albina Khabibulina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Michaela Fiacan | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-67, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 7-5, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
16.12.18 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Muzaffarnagar - tráva | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Avika Sagwal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Monica Robinson | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Vlada Koval | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
13.09.18 štvrťfinále | vs. Daria Lodikova | 6-75, 0-3, - Albina Khabibulina - skreč | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-63, 1-6, 7-5 | detail zápasu |