ZÁPAS
05.07.16 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Ondrej Krstev | 3-6, 6-1, 6-2 | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Vitaliy Sachko | Ondrej Krstev | |
1. podanie % | 42/67 (63%) | 45/72 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/42 (64%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/25 (60%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 39/72 (54%) | 25/67 (37%) |
Vyhrané body celkom | 81/139 (58%) | 58/139 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vitaliy Sachko vs. Ondrej Krstev - Vzájomné zápasy
05.07.16 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Ondrej Krstev | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Vitaliy Sachko form & Ondrej Krstev form
Vitaliy Sachko - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-76, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu |
Ondrej Krstev - posledné zápasy
M15 Litija - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-76, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Blaz Steblaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mark Havlicek | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Llewelyn Bevan | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-610, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Kristof Minarik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-63, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-77, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. David Poljak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-5, - Ondrej Krstev - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luca Prevosto | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Marco Miceli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Anis Ghorbel | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 6-0, 3-0, Mattia Rossi - skreč | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |