ZÁPAS
25.09.19 | 1. kolo | Robin Thour | Simon Freund | 6-3, 3-2, - skreč | M25 Stockholm | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Robin Thour | Simon Freund | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/28 (71%) | 16/22 (73%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/19 (58%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 17/40 (43%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkom | 48/87 (55%) | 39/87 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Robin Thour | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Robin Thour | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Robin Thour | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Robin Thour | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Simon Freund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robin Thour | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Simon Freund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Thour | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Simon Freund | |
0-0 | ||
- skreč |
Švédsko
27.11.94, 29 rokov
27.11.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Robin Thour vs. Simon Freund - Vzájomné zápasy
27.09.21 | kvalifik. | Simon Freund | Robin Thour | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
25.09.19 | 1. kolo | Robin Thour | Simon Freund | 6-3, 3-2, Simon Freund - skreč | detail zápasu | M25 Stockholm | tvrdý I. |
Robin Thour form & Simon Freund form
Robin Thour - posledné zápasy
M25 Ystad - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Olle Noltorp | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Kaukovalta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Erik Grevelius | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Isac Stroemberg | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 6-3, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Philipp Pavlenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Olle Noltorp | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Dahlberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Kalmar - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-4, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Jonathan Backman | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andro Kranjcevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. James Frawley | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 3-2, Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Linus Frost | 7-65, Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Dzianis Zharyn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucas Renard | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jonathan Stenberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Simon Freund - posledné zápasy
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu |