ZÁPAS
30.08.23 | 1. kolo | Nicolas Zanellato | Robert Rumler | 6-0, 6-2 | M25 Maribor | antuka |
ŠTATISTIKY
Nicolas Zanellato | Robert Rumler | |
1. podanie % | 27/39 (69%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/12 (42%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/43 (63%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body celkom | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Robert Rumler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Robert Rumler | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Robert Rumler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Robert Rumler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Nicolas Zanellato | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Robert Rumler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Robert Rumler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Robert Rumler | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nicolas Zanellato | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
01.12.93, 30 rokov
25 368 $
01.12.93, 30 rokov
25 368 $
Nicolas Zanellato vs. Robert Rumler - Vzájomné zápasy
30.08.23 | 1. kolo | Nicolas Zanellato | Robert Rumler | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M25 Maribor | antuka |
Nicolas Zanellato form & Robert Rumler form
Nicolas Zanellato - posledné zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 6-4, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 7-63, 5-1, Leonardo Aboian - skreč | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Brandon Perez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Juan Estevez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 7-65, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Lee Chan Baratau | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Robert Rumler - posledné zápasy
M25 Maribor - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Maks Meh | 1-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Nick Chappell | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Piotr Galus | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 5-3, Michal Matuszewski - skreč | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 7-63, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Richard Pavluv | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Randjelovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Robert Pelyhe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Deni Zmak | Deni Zmak - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Matej Cintl | 7-5, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
06.07.15 kvalifik. | vs. Jan Kuncik | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Michal Marko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Artem Kapshuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu |