Mate Pavic/Bruno Soares vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 26.10.2020

Mate Pavic/Bruno Soares vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 26.10.2020 - Erste Bank Open - Vienna - porovnanie

ZÁPAS

26.10.201. koloMate Pavic/Bruno Soares Karol Drzewiecki/Szymon Walkow 7-67, 6-3 Austria Vienna tvrd├Ż I.

ŠTATISTIKY

Mate Pavic/Bruno SoaresKarol Drzewiecki/Szymon Walkow
1. podanie %36/64 (56%)47/67 (70%)
Vyhran├ę body z 1.podania29/36 (81%)31/47 (66%)
Vyhran├ę body z 2.podania20/28 (71%)10/20 (50%)
Vyhran├ę break-bally2/7 (29%)1/2 (50%)
Vyhran├ę body z returnu26/67 (39%)15/64 (23%)
Vyhran├ę body celkom75/131 (57%)56/131 (43%)
Dvojchyby23
Esá72

ŠTATISTIKY

1
0-0Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-1Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva1-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-2Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva2-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-3Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva3-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
4-4Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva4-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
5-5Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva6-5
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40
6-6Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7
7-67
2
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-0Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
3-0Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva3-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
4-1Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva4-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40
5-2Karol Drzewiecki/Szymon Walkow Karol Drzewiecki/Szymon Walkow podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
Mate Pavic/Bruno Soares Mate Pavic/Bruno Soares podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-3

Mate Pavic
Chorvátsko
04.07.93, 27 rokov







Krajina
Dátum narodenia
V├Ż┼íka
Váha
Profi od
Hrá
Po─żsko
01.11.95, 25 rokov







Karol Drzewiecki
Bruno Soares
Braz├şlia
27.02.82, 38 rokov




Krajina
Dátum narodenia
V├Ż┼íka
Váha
Profi od
Hrá

Po─żsko
22.09.95, 25 rokov




Szymon Walkow
INFO: kliknite na meno hr├í─Źa pre zobrazenie detailn├Żch ┼ítatist├şk hr├í─Źa

Mate Pavic/Bruno Soares vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow - Vz├íjomn├ę z├ípasy

26.10.201. koloMate Pavic/Bruno SoaresKarol Drzewiecki/Szymon Walkow7-67, 6-3 detail z├ípasuAustria Vienna tvrd├Ż I.

Mate Pavic/Bruno Soares - posledn├ę z├ípasy

United Kingdom London - tvrd├Ż I.
20.11.20
vs. John Peers/Michael Venus6-72, 6-3, 10-8 v├Żhradetail z├ípasu
18.11.20
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-74, 7-64, 8-10 prehradetail zápasu
16.11.20
vs. Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin6-76, 6-1, 10-4 v├Żhradetail z├ípasu
France Paris - tvrd├Ż I.
08.11.20
finále
vs. Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz7-63, 6-77, 2-10 prehradetail zápasu
07.11.20
semifinále
vs. Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin6-3, 7-64 v├Żhradetail z├ípasu
06.11.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Wesley Koolhof/Nikola Mektic6-1, 7-64 v├Żhradetail z├ípasu
05.11.20
2. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-4, 7-63 v├Żhradetail z├ípasu
Austria Vienna - tvrd├Ż I.
29.10.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies1-6, 6-4, 8-10 prehradetail zápasu
26.10.20
1. kolo
vs. Karol Drzewiecki/Szymon Walkow7-67, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
France Paris - antuka
10.10.20
finále
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies3-6, 5-7 prehradetail zápasu
08.10.20
semifinále
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah7-64, 7-5 v├Żhradetail z├ípasu
05.10.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Rajeev Ram/Joe Salisbury4-6, 6-4, 7-5 v├Żhradetail z├ípasu
04.10.20
3. kolo
vs. Jean-Julien Rojer/Horia Tecau7-5, 1-6, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
02.10.20
2. kolo
vs. Andres Molteni/Hugo Nys7-5, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
30.09.20
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-2, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
Italy Rome - antuka
18.09.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos6-4, 6-77, 6-10 prehradetail zápasu
17.09.20
2. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-3, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
16.09.20
1. kolo
vs. Ivan Dodig/Filip Polasek6-1, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
USA New York - tvrd├Ż
10.09.20
finále
vs. Wesley Koolhof/Nikola Mektic7-5, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
08.09.20
semifinále
vs. Jean-Julien Rojer/Horia Tecau6-4, 7-5 v├Żhradetail z├ípasu
07.09.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Jamie Murray/Neal Skupski6-2, 7-64 v├Żhradetail z├ípasu
05.09.20
2. kolo
vs. Jack Sock/Jack Withrow5-7, 7-65, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
02.09.20
1. kolo
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos3-6, 6-4, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
USA New York - tvrd├Ż
24.08.20
1. kolo
vs. Lukasz Kubot/Marcelo Melo6-74, 6-3, 5-10 prehradetail zápasu
UAE Dubai - tvrd├Ż
24.02.20
1. kolo
vs. Henri Kontinen/Jan-Lennard Struff6-72, 6-74 prehradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
20.02.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Salvatore Caruso/Federico Gaio4-6, 6-4, 4-10 prehradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Andres Molteni/Lorenzo Sonego6-74, 6-3, 11-9 v├Żhradetail z├ípasu
Australia Melbourne - tvrd├Ż
26.01.20
3. kolo
vs. James Duckworth/Marc Polmans6-72, 6-2, 6-79 prehradetail zápasu
24.01.20
2. kolo
vs. Divij Sharan/Artem Sitak7-62, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
23.01.20
1. kolo
vs. Luke Bambridge/Ben Mclachlan7-64, 7-5 v├Żhradetail z├ípasu

Karol Drzewiecki/Szymon Walkow - posledn├ę z├ípasy

Italy Ortisei Challenger - tvrd├Ż I.
19.11.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Francesco Forti/Federico Gaio7-65, 4-6, 6-10 prehradetail zápasu
18.11.20
1. kolo
vs. Daniel Masur/Sebastian Ofner7-64, 4-6, 10-8 v├Żhradetail z├ípasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrd├Ż I.
13.11.20
semifinále
vs. Lukas Klein/Alex Molcan6-75, 3-6 prehradetail zápasu
12.11.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Steven Diez/Blaz Rola7-62, 7-5 v├Żhradetail z├ípasu
10.11.20
1. kolo
vs. Tomas Liska/Vadym Ursu6-3, 3-6, 11-9 v├Żhradetail z├ípasu
Germany Eckental Challenger - koberec
04.11.20
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Jurij Rodionov6-76, 3-6 prehradetail zápasu
Austria Vienna - tvrd├Ż I.
26.10.20
1. kolo
vs. Mate Pavic/Bruno Soares6-77, 3-6 prehradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
21.10.20
1. kolo
vs. James Cerretani/Tristan-Samuel Weissborn2-6, 6-4, 10-12 prehradetail zápasu
Spain Alicante Challenger - antuka
14.10.20
1. kolo
vs. Steven Diez/Tommy Robredo6-75, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
Czech Republic Ostrava Challenger - antuka
05.09.20
finále
vs. Artem Sitak/Igor Zelenay5-7, 4-6 prehradetail zápasu
04.09.20
semifinále
vs. Tallon Griekspoor/Robin Haase6-3, 6-72, 12-10 v├Żhradetail z├ípasu
03.09.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Robert Lindstedt/Sergiy Stakhovsky4-6, 6-3, 10-5 v├Żhradetail z├ípasu
02.09.20
1. kolo
vs. Andre Goransson/Goncalo Oliveira6-4, 7-64 v├Żhradetail z├ípasu
Italy Trieste Challenger - antuka
26.08.20
1. kolo
vs. Flavio Cobolli/Matteo Gigante7-66, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
Italy Todi Challenger - antuka
21.08.20
semifinále
vs. Ariel Behar/Andrey Golubev2-6, 4-6 prehradetail zápasu
20.08.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Roberto Carballes Baena/Marco Trungelliti Roberto Carballes Baena/Marco Trungelliti - nenast├║pil(a/i) v├Żhradetail z├ípasu
18.08.20
1. kolo
vs. Maxime Janvier/Bernabe Zapata Miralles7-63, 7-5 v├Żhradetail z├ípasu
Portugal Maia Challenger - antuka
21.11.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Teimuraz Gabashvili/Pavel Kotov6-75, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
19.11.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Nicholas Monroe6-3, 5-7, 10-8 v├Żhradetail z├ípasu
Finland Helsinki Challenger - tvrd├Ż I.
13.11.19
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrd├Ż I.
24.10.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Adrian Menendez-Maceiras/Sergiy Stakhovsky4-6, 6-74 prehradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Sander Arends/David Pel5-7, 7-66, 16-14 v├Żhradetail z├ípasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
17.10.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Harri Heliovaara/Illya Marchenko1-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Julian Lenz/Daniel Masur6-4, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
Kazakhstan Nur Sultan - tvrd├Ż I.
05.10.19
finále
vs. Harri Heliovaara/Illya Marchenko4-6, 4-6 prehradetail zápasu
04.10.19
semifinále
vs. Teimuraz Gabashvili/Aslan Karatsev Teimuraz Gabashvili/Aslan Karatsev - nenast├║pil(a/i) v├Żhradetail z├ípasu
03.10.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Viktor Durasovic/Ivan Gakhov6-4, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
01.10.19
1. kolo
vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov4-6, 7-64, 10-5 v├Żhradetail z├ípasu
United Kingdom Glasgow Challenger - tvrd├Ż I.
19.09.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Marek Gengel/Ramkumar Ramanathan4-6, 6-3, 3-10 prehradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Luke Johnson/Mark Whitehouse3-6, 6-3, 10-3 v├Żhradetail z├ípasu
<