Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
28.11.01, 22 rokov
28.11.01, 22 rokov
Lukas Palovic vs. Erdem Isitan - Vzájomné zápasy
24.05.21 | 2. kolo kval. | Lukas Palovic | Erdem Isitan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Kiseljak | antuka |
Lukas Palovic form & Erdem Isitan form
Lukas Palovic - posledné zápasy
M15 Buschhausen - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Leon Benedict | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-75, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Patrik Rikl | 0-6, 0-1, - Lukas Palovic - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Mathe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 7-65, 6-2 | detail zápasu |
Erdem Isitan - posledné zápasy
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martijn Fens | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 1-6, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-0, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Nino Toto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Krolo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-74, 0-6 | detail zápasu |