ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Luca Staeheli | Yannick Wunderlich | 7-67, 6-3 | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Švajčiarsko
08.03.00, 24 rokov
12 974 $
08.03.00, 24 rokov
12 974 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.08.03, 20 rokov
29.08.03, 20 rokov
Luca Staeheli vs. Yannick Wunderlich - Vzájomné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Luca Staeheli | Yannick Wunderlich | 7-67, 6-3 | detail zápasu | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
Luca Staeheli form & Yannick Wunderlich form
Luca Staeheli - posledné zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Garrett Johns | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Matthew Thomson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Luca Pow | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Rihirt Saundankar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ryan Dickerson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arenui Luethi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Manfredi Graziani | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Christian Kuehne | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Vasile Antonescu | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Noah Mueller | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý I. | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Aidan Kim | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Oskar Antinheimo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.22 1. kolo kval. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. James Story | 3-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Alessio Demichelis | 7-5, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Yannick Wunderlich - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.23 1. kolo | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.01.23 2. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.01.23 kvalifik. | vs. Nikolay Sysoev | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Claudio Cataldi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.22 kvalifik. | vs. Nikolay Sysoev | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
26.12.22 2. kolo kval. | vs. Rafn Kumar Bonifacius | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Francois Musitelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. William Jucha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jordan Betesh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 4-2, Petr Bar Biryukov - skreč | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Max Wiskandt | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 3-1, Samuel Paulovcak - skreč | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 2. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. David Fix | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Rayen Zribi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.22 kvalifik. | vs. Youssef Labbene | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.01.22 kvalifik. | vs. Victorio Marquiselli | 6-4, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 1-6 | detail zápasu |