ZÁPAS
19.09.23 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | Columbus Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Laurent Lokoli | Jack Anthrop | |
1. podanie % | 18/33 (55%) | 30/48 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/18 (94%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/15 (53%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/48 (63%) | 8/33 (24%) |
Vyhrané body celkom | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jack Anthrop | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Laurent Lokoli | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jack Anthrop | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Jack Anthrop | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jack Anthrop | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Laurent Lokoli | 6-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Laurent Lokoli | 0-0 | |
1-0 | Jack Anthrop | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laurent Lokoli | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jack Anthrop | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Laurent Lokoli | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Jack Anthrop | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Laurent Lokoli vs. Jack Anthrop - Vzájomné zápasy
19.09.23 | 1. kolo | Laurent Lokoli | Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Columbus Challenger | tvrdý I. |
Laurent Lokoli form & Jack Anthrop form
Laurent Lokoli - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 0-0, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 1-4, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. David Pichler | 7-5, David Pichler - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-4, 4-6, 2-3, - Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jack Anthrop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Jack Anthrop - posledné zápasy
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Shunsuke Mitsui | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jelani Sarr | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Jacob Brumm | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Jaimee Floyd Angele | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Justin Roberts | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 2-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Edward Winter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
18.11.22 štvrťfinále | vs. John Mcnally | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Charlelie Cosnet | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Christian Lakoseljac | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Columbus 2 - tvrdý I. | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Bernard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Edwardsville - tvrdý | ||||
29.07.22 štvrťfinále | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Ethan Quinn | 5-2, Ethan Quinn - skreč | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Kyle Seelig | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Nishesh Basavareddy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Bjorn Swenson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Omni Kumar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 1-6, 0-6 | detail zápasu |