Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.04.00, 24 rokov
22.04.00, 24 rokov
Karl Friberg vs. Moritz Trocker - Vzájomné zápasy
26.03.19 | kvalifik. | Karl Friberg | Moritz Trocker | 6-2, 5-7, 10-1 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Karl Friberg form & Moritz Trocker form
Karl Friberg - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 štvrťfinále | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Moritz Trocker - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Pranav Suhas Nemani | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Tim Heger | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 6-2, Mile Matic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mykyta Markin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detail zápasu |