Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
29.04.01, 23 rokov
29.04.01, 23 rokov
Ji Hoon Son vs. Seokhyeon Chu - Vzájomné zápasy
12.06.23 | kvalifik. | Ji Hoon Son | Seokhyeon Chu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Changwon | tvrdý |
Ji Hoon Son form & Seokhyeon Chu form
Ji Hoon Son - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 6-2, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 0-6, 0-1, - Ji Hoon Son - skreč | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Zheng Baoluo | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kwok Shun Dasson Chan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pawit Sornlaksup | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Seon Yong Han | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 7-65, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jaesung Choe | 6-3, 6-72, 10-4 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Seokhyeon Chu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Minjong Park | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-77, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-1, Aaron Cohen - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu |
Seokhyeon Chu - posledné zápasy
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Dong Ju Kim | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-74, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Ji Hoon Son | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Junsu Kang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hangyeom Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyunwoo Kim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Seung Heon Hong | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Sora Fukuda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ku Keon Kang | 1-2, Ku Keon Kang - skreč | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Sunghyeon Yoon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Alexander Babanine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Chan-Yeong Oh | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jae Hwan Kim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Dae-Hee Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Homin Kwag | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sung Hun Kim | 6-1, 6-79, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Yong-Kyu Lim | 2-6, 0-6 | detail zápasu |