ZÁPAS
02.01.22 | 1. kolo kval. | Gianrocco De Filippo | Nikita Repkin | 6-3, 6-3 | M15 Cairo | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
02.09.02, 21 rokov
02.09.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
28.07.97, 26 rokov
28.07.97, 26 rokov
Gianrocco De Filippo vs. Nikita Repkin - Vzájomné zápasy
02.01.22 | 1. kolo kval. | Gianrocco De Filippo | Nikita Repkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Gianrocco De Filippo form & Nikita Repkin form
Gianrocco De Filippo - posledné zápasy
M15 San - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-71, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matthias Ujvary | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Igor Gimenez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Egor Agafonov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Abdalla Genidy | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Martinez (USA) | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Tim Loosen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aprilia - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Amr Mounier | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Machado Barreto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 0-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alex Padro Parra | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.01.22 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.22 kvalifik. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Nikita Repkin - posledné zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 2-6, 7-63, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Lons - tvrdý I. | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 2-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | Ivan Sergeyev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Cagan Celik | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 5-7, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rares Iliescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tim Ruehl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. David Gabor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 7-5, 6-77, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Hembo Mathiasen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 3-6, 2-6 | detail zápasu |