ZÁPAS
18.09.22 | 1. kolo kval. | Gheorghe Claudiu Schinteie | Lazar Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | M25 Pirot | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
13.03.02, 22 rokov
13.03.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
29.06.05, 18 rokov
29.06.05, 18 rokov
Gheorghe Claudiu Schinteie vs. Lazar Dimitrijevic - Vzájomné zápasy
18.09.22 | 1. kolo kval. | Gheorghe Claudiu Schinteie | Lazar Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M25 Pirot | antuka |
Gheorghe Claudiu Schinteie form & Lazar Dimitrijevic form
Gheorghe Claudiu Schinteie - posledné zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Andre Kock | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Matteo Fondriest | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Samat Mustafin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Iannis Miletich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jurriaan Bol | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Savvas Papadopoulos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Paul Werren | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Corsaro | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Filippo Alberti | 6-4, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sayed Sadreddin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 2-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 2-6, 0-1, - Gheorghe Claudiu Schinteie - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 0-2, - Gheorghe Claudiu Schinteie - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jay Clarke | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alp Horoz | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 7-66, 6-71, 12-10 | detail zápasu |
Lazar Dimitrijevic - posledné zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 7-65, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Mondini | 0-6, 2-4, - Lazar Dimitrijevic - skreč | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 1-6 | detail zápasu |