ZÁPAS
31.08.19 | semifinále | Facundo Mena | Alessandro Giannessi | 6-2, 1-6, 6-2 | Como Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Facundo Mena | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 39/77 (51%) | 48/76 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/39 (69%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/38 (42%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 38/76 (50%) | 34/77 (44%) |
Vyhrané body celkom | 81/153 (53%) | 72/153 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Facundo Mena | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Facundo Mena | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Facundo Mena | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Facundo Mena | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Facundo Mena | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Facundo Mena | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Facundo Mena | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Facundo Mena | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Facundo Mena | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Facundo Mena | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Facundo Mena | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Facundo Mena vs. Alessandro Giannessi - Vzájomné zápasy
31.08.19 | semifinále | Facundo Mena | Alessandro Giannessi | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
Facundo Mena form & Alessandro Giannessi form
Facundo Mena - posledné zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
21.04.24 finále | vs. Fermin Tenti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.24 semifinále | vs. Thomas Brown | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.24 štvrťfinále | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Alexis Galarneau | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-72, 0-3, - Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-74, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-2, 2-1, Ezequiel Monferrer - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Hernan Casanova | 7-64, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - posledné zápasy
Munich - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu |