Francúzsko
01.02.03, 21 rokov
01.02.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
17.11.00, 23 rokov
17.11.00, 23 rokov
Charlelie Cosnet vs. Sabit Suntic - Vzájomné zápasy
22.11.21 | 2. kolo kval. | Charlelie Cosnet | Sabit Suntic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Charlelie Cosnet form & Sabit Suntic form
Charlelie Cosnet - posledné zápasy
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Robert Cash | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Cassius Chinlund | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Arthur Nagel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Rudy Ceccon | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Stroebel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Loan Lestir | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 7-65, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Jip Van Assendelft | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Segundo Goity Zapico | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 2-6, 7-68, 10-4 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Berta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Christian Capacci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Jack Anthrop | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 6-1, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Alec Deckers | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.22 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.01.22 2. kolo kval. | vs. Zvonimir Babic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Young Seok Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Sabit Suntic - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.21 kvalifik. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
28.09.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu |