ZÁPAS
01.10.20 | 2. kolo | Antoine Bellier | Louis Dussin | 6-2, 6-4 | M15 Forbach | koberec |
ŠTATISTIKY
Antoine Bellier | Louis Dussin | |
1. podanie % | 28/50 (56%) | 37/51 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/28 (79%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 23/51 (45%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkom | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 8 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Antoine Bellier | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Antoine Bellier | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Antoine Bellier | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Louis Dussin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Antoine Bellier | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Antoine Bellier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Louis Dussin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Antoine Bellier | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Louis Dussin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Antoine Bellier | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Antoine Bellier | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Louis Dussin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Antoine Bellier | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Louis Dussin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Antoine Bellier vs. Louis Dussin - Vzájomné zápasy
01.10.20 | 2. kolo | Antoine Bellier | Louis Dussin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Forbach | koberec |
Antoine Bellier form & Louis Dussin form
Antoine Bellier - posledné zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-711, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 7-68, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Louis Dussin - posledné zápasy
M15 Azay - tvrdý I. | ||||
19.04.24 štvrťfinále | vs. Alexandre Reco | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Loann Massard | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lons - tvrdý I. | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Loann Massard | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Alexandre Reco | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-77, 7-65, 3-1, Jacob Bradshaw - skreč | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Loann Massard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Ulises Blanch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Adam Briant | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Kenny de Schepper | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-77, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 6-3, 6-3 | detail zápasu |