ZÁPAS
17.12.19 | kvalifik. | Valeriya Olyanovskaya | Andre Lukosiute | 7-65, 6-0 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Valeriya Olyanovskaya vs. Andre Lukosiute - Vzájomné zápasy
17.12.19 | kvalifik. | Valeriya Olyanovskaya | Andre Lukosiute | 7-65, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Valeriya Olyanovskaya form & Andre Lukosiute form
Valeriya Olyanovskaya - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Andre Lukosiute - posledné zápasy
W35 Nottingham - tvrdý | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu |