ZÁPAS
16.03.23 | 2. kolo | Radka Zelnickova | Andre Lukosiute | 3-3, - skreč | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Radka Zelnickova | Andre Lukosiute | |
1. podanie % | 9/18 (50%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 7/9 (78%) | 10/15 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 9/17 (53%) |
Vyhrané body z returnu | 13/32 (41%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané body celkom | 27/50 (54%) | 23/50 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Andre Lukosiute | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Radka Zelnickova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Andre Lukosiute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radka Zelnickova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radka Zelnickova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andre Lukosiute | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Radka Zelnickova vs. Andre Lukosiute - Vzájomné zápasy
16.03.23 | 2. kolo | Radka Zelnickova | Andre Lukosiute | 3-3, Andre Lukosiute - skreč | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Radka Zelnickova form & Andre Lukosiute form
Radka Zelnickova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Evialina Laskevich | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Johanna Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Amelia Waligora | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 4-2, Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mingge Xu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Hina Inoue | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Andre Lukosiute - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |