ZÁPAS
11.04.19 | 2. kolo | Shuyue Ma | Olivia Tjandramulia | 6-4, 6-3 | W25 Hong | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Shuyue Ma | Olivia Tjandramulia | |
1. podanie % | 31/56 (55%) | 31/54 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/31 (77%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/25 (72%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/54 (39%) | 14/56 (25%) |
Vyhrané body celkom | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 7 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shuyue Ma | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuyue Ma | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuyue Ma | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shuyue Ma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Olivia Tjandramulia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Shuyue Ma vs. Olivia Tjandramulia - Vzájomné zápasy
11.04.19 | 2. kolo | Shuyue Ma | Olivia Tjandramulia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W25 Hong | tvrdý |
Shuyue Ma form & Olivia Tjandramulia form
Shuyue Ma - posledné zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Olivia Tjandramulia - posledné zápasy
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florence - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | detail zápasu |