ZÁPAS
20.03.23 | 2. kolo kval. | Shuyue Ma | Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
25.02.01, 23 rokov
25.02.01, 23 rokov
Shuyue Ma vs. Honami Sodeyama - Vzájomné zápasy
20.03.23 | 2. kolo kval. | Shuyue Ma | Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Shuyue Ma form & Honami Sodeyama form
Shuyue Ma - posledné zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Honami Sodeyama - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Darya Kharlanova | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-4, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jana Boegner | Jana Boegner - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ella Simmons | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yajing Cao | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-3, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Meina Aratake | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Harune Shigemasu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Honori Koyama | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Shria Atturu | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Azuna Ichioka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Trinity Ly | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 7-62, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
09.10.22 2. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Aika Sugimoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Rio Tsuda | 1-6, 2-6 | detail zápasu |