ZÁPAS
02.09.19 | kvalifik. | Nina Potocnik | Barbora Miklova | 7-5, 6-4 | W60+H Zagreb | antuka |
ŠTATISTIKY
Nina Potocnik | Barbora Miklova | |
1. podanie % | 54/72 (75%) | 42/73 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/54 (56%) | 21/42 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/18 (39%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 39/73 (53%) | 35/72 (49%) |
Vyhrané body celkom | 76/145 (52%) | 69/145 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 9 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Barbora Miklova | |
0-0 | ||
Nina Potocnik | 1-1 | |
2-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Nina Potocnik | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nina Potocnik | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-3 | Barbora Miklova | |
0-0 | ||
Nina Potocnik | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-5 | Barbora Miklova | |
0-0 | ||
Nina Potocnik | 5-5 | |
6-5 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Nina Potocnik | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Nina Potocnik | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Nina Potocnik | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Barbora Miklova | |
0-0 | ||
Nina Potocnik | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
5-4 | Barbora Miklova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nina Potocnik vs. Barbora Miklova - Vzájomné zápasy
02.09.19 | kvalifik. | Nina Potocnik | Barbora Miklova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W60+H Zagreb | antuka |
Nina Potocnik form & Barbora Miklova form
Nina Potocnik - posledné zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Tilwith Di Girolami | - | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - skreč | detail zápasu |
Barbora Miklova - posledné zápasy
Prague - tvrdý | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - skreč | detail zápasu |