ZÁPAS
27.10.19 | 1. kolo kval. | Greta Zwerger | Ayline Esina Samardzic | 3-6, 6-3, 12-10 | W15 Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Taliansko
09.08.02, 21 rokov
09.08.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
10.11.02, 21 rokov
10.11.02, 21 rokov
Greta Zwerger vs. Ayline Esina Samardzic - Vzájomné zápasy
27.10.19 | 1. kolo kval. | Greta Zwerger | Ayline Esina Samardzic | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | W15 Ortisei | tvrdý I. |
Greta Zwerger form & Ayline Esina Samardzic form
Greta Zwerger - posledné zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Chiara De Vito | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Ayline Esina Samardzic - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |