Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
20.06.98, 25 rokov
20.06.98, 25 rokov
Dabin Kim vs. Hoyeon Nor - Vzájomné zápasy
08.05.17 | 2. kolo kval. | Dabin Kim | Hoyeon Nor | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Changwon | tvrdý |
Dabin Kim form & Hoyeon Nor form
Dabin Kim - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 2-6, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.24 Rubber 1 | vs. Mehetia Boosie | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Hoyeon Nor - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Su Yeon Chun | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Miranda Poile | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Heerae Im | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Sang Ha Lee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Subin Park | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Min-Seo Jeong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
25.05.15 kvalifik. | vs. Mari Osaka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Eunbi Park | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-73, 6-3, 6-1 | detail zápasu |